Existuje niečo ako korekcia jazvy, respektíve výplň?

Zodpovedané
11. jan 2024

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť.

Existuje niečo ako korekcia jazvy, respektíve výplň?

Robí sa to aj u nás na Slovensku?

Našla som to len na nejakej zahraničnej stránke. Môj problém je, že pred 6 rokmi som mala análnu fistulu, na ktorú aplikovali set-on a urobilo mi to tam takú nepeknú ryhu. Všetko mám už vyhojené a ani sa nič nevrátilo odvtedy. No je tam taká nepekná preliačenina, ktorá aj v plavkach vyzerá ako keby som mala 2 čiarky na zadku namiesto jednej.

Je možné v takej lokalite blízko análneho otvoru použiť výplň ako je kyselina hyalurónová?

Je lepšia operácia či transfer tuku?

Ďakujem

Dobrý deň,

osobne pri korekciách jaziev preferujem použitie vlastného tuku, prípadne kombinácia s chirurgickým zásahom. S konkrétne prípadom ako máte vy nemám skúsnosť, čiže konkrétnejšie Vám neviem poradiť.

Odporúčam absolvovať viac konzultácií u rôznych plastických chirurgov a na základe pravdepodobne rôznych možností sa rozhodnete pre tú, ktorá sa Vám bude zdať najlepšia pre Vás.