Je úprava brucha 8 mesiacov po cisárskom v poriadku?

Zodpovedané
21. sep 2019

Dobrý deň,

bola som na konzultáciu s prsiami a doktor mi pozrel aj brucho. Som 5 mesiacov po cisárskom a schválil úpravu lipo + miniabno na december. To bude 8 mesiacov po cisárskom. Aj jazvu mi skontroloval.

Je úprava brucha 8 mesiacov po cisárskom v poriadku?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

záleží od stavu. Počet mesiacov od alebo po nejakom operačnom zákroku je vždy len orientačný a konkrétna situácia môže tento čas meniť.

A každý lekár na základe svojich skúseností odporúča to, či prinesie maximálny efekt pri minimálnom riziku komplikácií.