Mám 165 cm a 65 kg. Aký typ liposukcie je pre mňa vhodný?

Zodpovedané
7. okt 2019

Dobrý deňm

chcela by som sa poradiť ohľadom možnosti odsatia tuku na bruchu. Mám 38 rokov a dve deti. Cvičením a ani úpravou stravy sa mi nedarí spevniť brušnú časť. Mám 165 cm a 65 kg.

Ktorý typ liposukcie je najbezpečnejší a najefektívnejší?

Ktorý typ liposukcie mi dovolí rýchly návrat do bežného života?

Aká je približne cena takého zákroku?

Je možné vykonať zároveň aj malé odsatie tuku na vnútornej strane stehien?

Ďakujem

Dobrý deň.

liposukcia je jedna z metód, ktorú predbieha jej povesť.

Nie je zázračná ani všetko riešiaca.

To či je vhodná konkrétne pre Vás a bude mať výsledok podľa Vašich očakávaní je cieľom osobnej konzultácie. Je potrebné nielen podľa vzhľadu, ale aj kvality kože a pevnosti tkanív posúdiť stav.

Druhy liposukcie Tumscenčná, Laserová, Radiofrekvenčná, Vibračná, "water jet" sa odlišujú cenou a fyzikálnym princípom, ale významne sa vo výsledku neodlišujú. Každá vie byť efektívna v rukách skúseného plastického chirurga.

Odporúčam cca 10 dní od operácie na rekonvalescenciu. Bolesti znáša každý inak podľa rozsahu zákroku a samozrejme individuálnej vnímavosti na bolesť.

Oblasti sa dajú kombinovať samozrejme.