Moja 17 ročná dcéra má jeden prsník výrazne väčší ako druhý. Ako jej môžem pomôcť?

Zodpovedané
14. okt 2020

Dobrý deň,

moja 17 ročná dcéra má jeden prsník výrazne väčší ako druhý.

Ako jej môžem pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

chápem, že Vám záleží na sebavedomí dcéry. Vzhľadom na vek je problematické najmä odhadnutie stupňa korekcie. Podľa parametrov prebytku/nedostatku kože, tkanív, tuku, žľazy a polohy dvorcov/bradaviek sa zvolí optimálny postup.

Možností je viacero:
Prenos vlastného tuku, modelácia, zmenšenie prsníka, použitie implantátov a kombinácia uvedeného.

Vhodné je počkať minimálne do 18 roku života alebo na stabilizáciu zmien prsníkov v rámci dospievania (cca 22 rok života pri prsiach).