Boli moje prietoky v 32. týždni v poriadku?

Zodpovedané
17. júl 2021

Dobrý deň,

som v 32. týždni a chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Meranie pri hlavičke bábätka mi vyšlo na 0,78. Lekár sa na to pozeral divne, ale mne povedal, že je bábo v poriadku. V pondelok tvrdil, že prietoky sú ok.

Aký je Váš názor?

Ďakujem

Dobrý deň,

to bohužiaľ nemôžem zhodnotiť. Na to existujú tabuľky a program, ktorý je vyhodnocovaný ultrazvukom na základe viacerých faktorov.

Ak sú prietoky v poriadku a bábätko normálne priberá, tak nie je dôvod na obavy.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com