Hraničné prietoky v 32. týždni

bam11
16. jún 2021

Ahojte, dnes som bola na poradni. Som 31+6 a Dr. Sa nezdalo moje brucho. Vraj ho mam male 🙄. Preto skontroloval vahu pludu, aj prietoky. Váha vyšla 1663g a prietoky RI:0.66
S/D: 2.93.. Dal mi výmenný lístok a povedal, že budúci týždeň mám ísť na prietoky a monitor do nemocnice, kde chcem rodiť. A tak sa pýtam... Sú tieto výsledky až tak zle? Poprípade mali ste niektorá problémy s prietokmi? Ďakujem

nina24888
16. jún 2021

@bam11 ja som bola u Dr 32+2 a malá vraj mala cca 1500g a nebolo mi povedané nič. Brucho mam tiež malé… ale k prietokom sa vyjadrit neviem to mi nepozerali ešte 🤷🏻‍♀️

alexandra1805
28. jún 2021

@bam11 moj uz ma sice 7rokov ale porodila som v 35tt kvoli zlým prietokom .. mal 1680g a 41cm .
Drzim palce nech to neni ten isty problem .

bam11
autor
28. jún 2021

@alexandra1805 ďakujem, nakoniec všetko dobre dopadlo a prietoky boli 2x na kontrole v nemocnici v norme, takže ďalšiu kontrolu mi už nedávali. môj gyn. Ma vystrašil zbytočne 🙂 ale zas je lepšie ísť zbytočne, ako riskovať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre