Ide už o pôrod, alebo sú to poslíčkovia?

Zodpovedané
15. apr 2022

Dobrý deň,

som prvorodička a včera večer okolo 22:00 mi odišla hlienová zátka. Okolo 2:30 som sa zobudila na bolesti v podbrušku a krížov. Na vložke som mala tiež ako keby hlien s krvou. To sa opakuje celý ďalší deň.

Bolesti do krížov a podbruška boli najskôr nepravidelné. Teraz sa opakujú po 7 minútach a trvajú asi 40 sekúnd. Nie sú to nejako extra veľké bolesti. Voda mi zatiaľ neodtiekla.

Mám ísť do nemocnice?

Ďakujem

Dobry deň,

ak sú bolesti pravidelne aspoň 2 hodiny a sú stále silnejšie, choďte do pôrodnice.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com