Kedy môžem ísť na vyšetrenie a sono, aby som sa ubezpečila, že je všetko v poriadku?

Zodpovedané
9. jún 2021

Dobrý deň,

som tehotná po 3 mesiacoch od mimomaternicového tehotenstva, kedy mi aj laparoskopicky odstránili ľavý vajcovod.

Kedy môžem ísť na vyšetrenie a sono, aby som sa ubezpečila, že je všetko v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

tehotenstvo by malo byť vidno v maternici cca 1 až 2 týždne po vynechaní menštruácie.
Srdečná akcia plodu by mala byť viditeľná asi o týždeň neskôr.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com