Ako sa zotaviť a kedy znova skúšať po mimomaternicovom?

17. jan 2023

Ake mate skusenosti so zotavenim sa fyzicky po mimomaternicovom tehotenstve a odstraneni vajcovodu (laparoskopicky)?
Kedy je vhodne znova zacat skusat o babo?

pondelok01
17. jan 2023

Mne povedal primar, ktory ma operoval, ze hned ako sa budem na to citit mozme skusat znova, aj hned po prvej menstruacii. Jazvicky sa zahoja rychlo. My sme teda necakali, otehotnela som znova po 4 cykloch.

e1i
17. jan 2023

mala som priestor 6t na zotavenie akoby sestonedelie. ale teda aj dlhsie. a kedze to bolo po ivf , dr odporucovala dalsi vklad o 3-4 cykly

saskia222
28. jan 2023

Ja som po mesiaci snazenia sa o babo otehotnela a po dvoch tyzdnoch od pozit testu som skoncila akutne v nemocnici s dg mimomaternicove tehotenstvo v hodine dvanastej. 17.11.2021 mi vzali pravy vajcovod. Dr povedala ze kludne po dvoch mesiacoch mozeme zacat skusat zas. Od januara 2022 sme sa snazili, v auguste sme sa rozhodli ist do heliosu kedze sa nam nedarilo. Prisli na to, ze aj druhy vajcovod mam nepriechodny, takze smer ivf. Momentalne riesime to🤷‍♀️.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre