Som druhý deň po pôrode a stále ma bolí hlava. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
8. máj 2020

Dobrý deň,

som druhý deň po pôrode a stále mám bolesť hlavy po epidurálke. Lieky mi nezaberajú.

Čo mi odporúčate?

Bol to môj prvý pôrod a strašne sa bojím, že to nezvládnem.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,
bolesť hlavy sa občas vyskytuje a treba ju riešiť s anestéziológom.
Z laického hľadiska niekedy pomôže na vyrovnanie tlaku silná káva.
Môže sa aplikovať aj tak zvaná krvný zátka, ktorá má okamžitý efekt. Táto liečba je však v réžii anestéziológa, Odporučila by som Vám sa na neho obrátiť.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com