Som podľa Vás tehotná?

Zodpovedané
24. nov 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. 9.6.2019 som potratila. Od potratu do októbra som mala menštruáciu presnú ako hodinky. Posledný sex som mala s priateľom 8.11 a 17.11.2019 som mala dostať menštruáciu. Dnes je 23.11.2019 a menzes nemám. Vyšiel mi pozitívny test, ale čiarka je slabučká.

Na prvej fotke je omylom urobený ovulačný test, ten je ružový. Druhá fotka - ide o tehotenský test.

Som podľa Vás tehotná?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,
neviem Vám povedat. Zopakujte test za niekoľko dní a ak bude pozitívny navštívte lekára.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com