Môžem byť tehotná?

nikitka000
5. nov 2020

Ahojte snažilky, mám na vás otázočku. S priateľom sa už cca pol roka snažíme o bábätko. V lete sa nám aj podarilo ale žiaľbohu v auguste som v 6tt potratila. Momentálne mi mešká menštruácia 6ty deň. Testy mi vyšli negatívne. Dnes ráno som si robila a mám pocit, že slabá čiarka tam je aj keď naozaj slabá a vidím ju len keď sa postavím k oknu. Od minulého pondelka mávam bolesti v podbrušku ako pred menzesom, ranné nevoľnosti niekedy aj s vracaním, neskutočne ma bolia kríže, sem tam bolesť hlavy. Taktiež mám priesvitný výtok... Už to je druhý týždeň, čo mám tieto symptómy no menzes stále nikde. Pred snaženim som mala menštruáciu dosť nepravidelnú no odkedy sme sa začali snažiť cyklus sa mi pekne upravil aj keď teda neviem ako to je od potratu nakoľko odvtedy som menzes mala len raz. Posledný menzes som mala 2. Októbra. Moja otázka znie, či teda aj napriek negatívnym testom je šanca, že som predsa len tehotná. Ďakujem

limetka69
5. nov 2020

@nikitka000 ano je to mozne, pockaj par dni a testuj opat

snazilka_bio_mamka
5. nov 2020

hoď sem test

nikitka000
autor
5. nov 2020

@snazilka_bio_mamka myslím, že to bude zbytočne nakoľko na foto ozaj nič nie je vidno. Len keď sa pri okne lepšie pozriem slabá tam je

nikitka000
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelicek26
5. nov 2020

Tie testy su vsetky negativne. Daj tomu cas, asi sa telo este nezotavilo, ak si od augusta mala len jednu jedinu menstruaciu tak ani cyklus este nenabehol spravne.

nelca0510
5. nov 2020

@nikitka000 skus sa testovať každé 2 dni. Držím palce a je mi ľúto, čo sa ti stalo:(

vrculla
5. nov 2020

A máš aj naliate bolestivé prsia alebo bradavky?

nikitka000
autor
5. nov 2020

@vrculla sem tam má pobolievaju..a priateľ vraví, že ich mám nejaké pevnejšie a ťažšie 🤷

vrculla
5. nov 2020

@nikitka000 ja beriem tiež inofolic 2. mesiac predtým 4 mesiace femibion a stále nič... Tento mesiac som sa potešila že to vyjde, som 29 dc hrozne ma bolia prsia, bradavky vôbec, nie sú ani tmavšie a test vyšiel negativny. Boli ma tak zvláštne brucho, keď sa dlhšie nenajem je mi hrozne zle a asi cca od ovulky mávam hnačky, neviem ci by to s tým mohlo súvisieť.. ale test je stále negativny...ale takto ma prsia nikdy neboleli, vždy iba tak z boku kraj ale teraz úplne cele a sú jak melóny 🤦‍♀️ veľmi by sme si to priali, už sme smutný z toho, že to nejde... Takže zas asi len mešká... Nechápem prečo keď hormonálny profil bol ok

vrculla
6. nov 2020

@nikitka000 ako si na tom? Ešte stále negativne?

nikitka000
autor
7. nov 2020

@vrculla bohužiaľ áno, robila som si aj ten clear blue digitálny a taktiež negatívny....ale písala mi gynekologička, že mám ešte týždeň počkať a test zopakovať, tak teda uvidíme ale ja tomu už veľkú nádej nedávam 😏

vrculla
13. nov 2020

@nikitka000 ako sa to vyvíja? Prišla ms alebo si tehotná? Mne bohužiaľ zas prišla...

ivusinecka026
16. nov 2020

Ahojte. S manželom sa snažime o babetko ale uz sa nam dlho nedari. Ale asi tak pred týzdnom som začala pocitovat v podbrušku bolesti a občasne pichanie. A začalo ma bolievat brucho ako pred menzesom. Tiež sa mi stalo že z ničoho nič ma naplo na zvracanie a par sekund bolo už dobre. Myslite si že to niečo znamená? Môžu to byt priznaky uhniezdovania? Test ai zatial nechcem spravit. A menzes mam dostat o 2 dni.

tinus887
14. júl 2023

Zdravím, Chcela by som sa opýtať mešká mi menštruácia už 8 dní, pohlavný styk z partnerom som mala deň pred MS, robila som si test 6 meskajuci deň a mi vyšiel negatívny väčšinou MS mam 5 dní, môžem byť tehotná?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre