Sú moje obavy z tehotenstva namieste, alebo to robí moja psychika?

Zodpovedané
4. feb 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Posledný deň menštruácie som mala s priateľom chránený pohlavný styk. K ejakulácii došlo mimo mňa, kondóm sa neroztrhol. Následne sa priateľ umyl, vymočil, nasadil druhý kondóm. K ejakulácii už nedošlo.

Asi po týždni som začala mávať zvláštne bolesti v krížoch, pocit väčšieho množstva slín. Výtok mi vymizol a kŕčok maternice je vyššie. Ale je zatvorený a tvrdší.

Sú moje obavy z tehotenstva namieste, alebo to robí moja psychika?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak ste mali chránený pohlavný styk, tak je riziko otehotnenia minimálne.

Ak chcete mať istotu, keď nedostanete menštruáciu, urobte si tehotenský test.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com