Každodenné bolesti hlavy u 8,5 ročného dievčatka

Zodpovedané
1. jan 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom našej 8,5 ročnej dcérky. Každý deň má bolesti hlavy. Je úzkostlivá, má problém začleniť sa medzi rovesníkov. Často býva smutná a často má konflikty so svojou 6 ročnou sestrou. Správa sa tak, ako keby v nej videla nejakého nepriateľa. Sme z toho zúfalí. 9.1.2019 ju čaká opätovné vyšetrenie u neurológa, ktoré už trikrát absolvovala.

Čo jej môže byť?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

ďakujem za otázku. Čo sa týka bolesti hlavy, najprv určite treba vylúčiť zdravotný problém.
Ak je často smutná a úzkostlivá, možno by bolo dobre poradiť sa s odborníkom. Môžu to byť len charakterové črty, ale tiež to môže byť spôsobené aj niečím iným.

Prajem vám pekné dni!

Martina Wäldl
email: mata.waldl@gmail.com