Kŕč u 3,5 mesačnej dcérky, počas ktorého nedýchala a očko mala dohora. O aký problém ide?

Zodpovedané
15. máj 2020

Dobrý deň,

našej 3,5 mesačnej dcérke sa už druhýkrát stalo, že bola v kŕči, počas ktorého nedýchala a očko mala dohora. Musela som ju potriasť a pobúchať po chrbátiku. Následne začala opäť dýchať a hrozne plakať.

Prvýkrát sa to stalo vtedy, keď som ju otočila z polohy na brušku na chrbátik. Včera sa to opäť zopakovalo, ale keď som ju držala na rukách v polohe ako keby v kolíske.

O aký problém ide?

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem za otázku, avšak myslím si, že táto skôr patrí do poradne pediatra.

Odporúčam vám poradiť sa s pediatrom, keďže sa to opakuje tak čím skôr aspoň telefonicky, nakoľko sa zdá, že ide o medicínsky problém.

Prajem vám pekné dni!

Martina Wäldl
email: mata.waldl@gmail.com