Ako si dopomôcť, aby sa mi rozbehol pôrod?

Zodpovedané
8. mar 2023

Dobrý deň,

som týždeň pred termínom, somotvorená na 1 cm.

Ako si dopomôcť, aby sa mi rozbehol pôrod?

Pijem čaj z ostružiny malinovej a známa mi poradila aj odvar z klinčekov a škorice.

Prvý pôrod som mala predčasný, nakoľko synček bol hypotrofný. Teraz po 8. rokoch si druhý synček dáva načas, i keď podľa ultrazvuku je o dva týždne väčší ako by mal byť.

Ďakujem

Dobry deň,

ešte stále máte dosť času, keď máte termín až o týždeň.

Existujú prirodzené metódy, ktoré môžu trošku pomôcť. Skúste pridať čaj z pastierskej kapsičky. Prospešné býva aj milovanie. Mužský ejakulát obsahuje prostaglandýny, ktoré pomáhajú dozrieť krčku maternice. Tiež môžete skúsiť vaginalnu naparku, veľa pohybu, tanca, krúženie bokmi. Ostatné je na bábätku.

Dajte mu vedieť, že ste pripravená.

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea