Ako si urýchlim pôrod?

Zodpovedané
16. dec 2019

Dobrý večer,

som na 3 cm otvorená a termín pôrodu mám 24.12.2019. Bola som hospitalizovaná, ale poslali ma ešte domov.

Môžem očakávať skorší pôrod?

Ako si urýchliť pôrod?

Čo spôsobuje kontrakcie?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ Vám neodtiekla plodová voda, veľmi účinne je milovanie s partnerom. Ak to nie je možné, tak aspoň orgazmus.

Takisto pomáha akupunktúra, alebo metódy čínskej medicíny ako napríklad moxa.
Mohla by zabrať aj vaginálna náparka.

Všetky tieto postupy je dobré skonzultovať s odborníkom so skúsenosťami s tehotnými mamičkami.

Doma môžte skúsiť ešte horúci kúpeľ, zázvorový čaj. V prvom rade ale treba dôverovať bábätku, že vie kedy sa má narodiť.

Držím palce !

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea