Silné krvácanie v deň pôrodu

maminkaat
22. nov 2016

Kamoska ma termin ma kontrakcie kazdych 10 min a krvaca z nemocnice ju poslali domou je to normalne?

moni244
22. nov 2016

Nie je

janickadr
22. nov 2016

@maminkaat Nie je. Nech si napr.vymysli, ze sa jej zle dycha a o 10minut sa tam vrati, ked ju uz poslali prec. Sice druheho gynekologa asi nebude mat, no mozno sa tento aspon zamysli a zacne konecne nieco riesit. A ked nie a maju v blizkosti nejaku inu nemocnicu, nech idu rovno tam...

alyn
22. nov 2016

Nie je to normalne. Nech ide do inej nemocnice. Zavisi od toho co znamena krvaca a Ci ju aj vysetrili.

marcah
22. nov 2016

@maminkaat je to krvacanie alebo hlienova zatka? nezda sa mi aby niekoho v termine poslali domov s krvacanim....

maminkaat
autor
22. nov 2016

@marcah no krvacaotvorena bola na jeden prst a dalsia nemocnica je 50 km to si na triko nikto nevezme ideme volat sanitku

janickadr
22. nov 2016

@maminkaat Fakt povedzte, ze sa jej aj zle dycha. To jej nikto nedokaze, ze to tak nie je...

maminkaat
autor
22. nov 2016

Dakujem zeny za rady cakame sanitku tak dufam ze si ju tam nechaju lebo teraz kukam termin mala dokonca vcera

laurika1517
22. nov 2016

@maminkaat to bude hlienova zatka nie?

laurika1517
22. nov 2016

@maminkaat s kontrakciami po 10 min by sa mi do porodnice ani nechcelo. take som mala dva dni spolu s krvacanim kym sa porod rozbehol...

tyelde
23. nov 2016

Mna s tym do nemocnice tirz nezobrali, u nas treba najprv zavolat, popisat priznaky a podla toho ti povedia ci sa ti vobec oplati ist, isla som az ked som mala kontrakcie kazde 3 minuty a krvi jak pri lramoch...a uz som bola na 7 😀 prd mi to pomohlo síce, ale je pravda ze som rada ze spm si usetrila par hodin v nemocnici, doma je doma 🙂

miriam11
23. nov 2016

@maminkaat no neviem ked sa krvaca dost hodne tak ju tam preboha mali nechat. Znie to dost strasidelne. Mne takto zacal prvy porod, krvacanie a hned sme bezali do nemocnice a bum - zacinajuca abrupcia placenty. Zachranili nas obe. Takze s tym krvacanim to nie je sranda.

maminkaat
autor
23. nov 2016

@miriam11 uz je v nemocnici od pol5 tak uz cakame ze co bude kazali sa jej prechadzat co najviac nech sa to rozhybe uzma kontrakcie kazde 2 minuty otvorena na 5 prstov no vraj ak sa nebude otvarat urobia jej sekciu tak uvidime

zuzi0911
23. nov 2016

@maminkaat drzim palce,,,

gdulskadarina
23. nov 2016

Drzim palce sekcia je niekedy vykupenia kamoska rodila 20 hodin a nakoniec sa rozhodli pre sekciu a povedala ze to bolo vykupenie najvacsie nevedela si predstavit ze by bola este dlhsie v takych bolestiach ...ale to krvacanie nie je sranda to by som nepodcenovala

maminkaat
autor
23. nov 2016

no tak kamoska je uz na 7 prstov povedali ze mozno bude mat polnocne babo a mi budeme mat maleho kamosa 😍😍😍

danielahamar
23. nov 2016

@maminkaat to si robia prdel, že ju tak dlho nechajú trápiť 🤐

maminkaat
autor
23. nov 2016

@danielahamar no nenavybera si chudatko moje ale ja dufam ze sa to rozbehne cim skor ona aj tym ze mala a chuducka tak tie bolesti zle znasa

danielahamar
23. nov 2016

@maminkaat ja by som tam už kričala po nich 😅 , však to nie je normálne

maminkaat
autor
23. nov 2016

@danielahamar nieje ale zatial to zvlada aspon tak mi povedala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre