Čo znamená ružový hnedý výtok v 6. týždni?

Zodpovedané
14. okt 2020

Dobrý deň,

som asi v 6. týždni tehotenstva a ku gynekológovi mam termín v pondelok. Včera ráno, keď som zatlačila na stolicu, tak som mala jemný ružový výtok s troškou krvi. Celý deň nič a dnes ráno opäť po stolici hnedý výtok. Bolo to však menej ako včera a bez krvi. Bolesti podbruška mám celý čas od začiatku tehotenstva.

O aký problém môže ísť?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

stáva sa to pri uhniezdeni vajíčka v maternici. Ružový výtok môže byt úplne v poriadku.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea