Hnedý a slaboružový výtok v 6. týždni tehotenstva

22. apr 2021

Ahojte baby, videla som, že už tu včera asi takáto istá téma bola a tak píšem taktiež môj problém.
Mala som hnedý výtok prv bol tmavo hnedý, potom trocha bledší, večer už nebol hnedý, ale taky veľmi slabo ružový a dnes už skoro nič, čo to môže byť?
Nechcela som písať do tamtej diskusie, pretože by sa tam môj komentár asi stratil 🙄
Taktiež sa bojím čo by to mohlo byť. Na ďalší týždeň to už bude 6 tt.
Prečistila sa maternica? Krv tam chvalabohu nebola tak som nikam nevolala/nebehala.
Bolesti v podbrušku nemám len také slabé ako keď sa blíži MS, ale to by som ani bolesti nepripisovala len také "cítenie" že sa niečo deje.

buducamama
22. apr 2021

Isla by som k dr., ja som v 6tt teraz spinila len jemne nahnedo a dala mi Progestanell.

autor
22. apr 2021

@buducamama ahoj, idem na ďalší týždeň tak jej to poviem... robila som si dnes aj test a čiarka neslabne tak by to malo byt ok myslím...
Teraz už žiadne špinenie nemám tak dúfam, že to bolo len nejaké prečistenie...

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
22. apr 2021

@sandra151 prestalo to už a nič už nemám... 😏 Neviem co to bolo.. 🙄

buducamama
22. apr 2021

Ani ja to uz nemam, len som spomenula dr. a dala mi progesteron, potom uz som nespinila, ale radsej som si to nasadila.

autor
22. apr 2021

@buducamama ďakujem veľmi pekne za odpoveď ❤️ na ďalší týždeň jej to poviem tak uvidím čo a ako☺️

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre