Čo znamená slabé krvácanie na 9. deň po vklade dvoch embryí?

Zodpovedané
2. okt 2020

Dobrý deň,

som 9. deň po vklade dvoch embryí. Robila som si test a boli tam dve čiarky. Jedna však bola slabšia. Dnes večer som začala jemne krvácať a mám bolesti ako pred menzesom.

Mohla som prísť o bábo?

Pri prvom vklade sa nám neuchytilo, tak som nemala žiadne príznaky a ani bolesti.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

uhniezďovanie vajíčok sa často prejavuje slabším krvácaním a takisto môžu byť aj bolesti (slabé) v podbrušku.

Ale nedá sa takto povedať, či to bolo úspešne alebo nie.

Skúste si dopriať niečo čo máte rada, myslite pozitívne a držím palce, aby to bolo v poriadku!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea