Slabá druhá čiarka a krvácanie

monik1505
12. sep 2021

Dobry vecer. Idem si k vam po radu.
Menstruacia mi dva dni meskala. Vcera rano som si urobila test (ruzovy) tam ukazalo slabu ciarku, dnes rano druhy den meskajucej menstruacie (fialovy) ciarka slabsia. Menstruacia mi nemeskava, vzdy pravidelny cyklus.
Vecer cca pred hodinou som zacala z nicoho nic krvacat. Mate podobnu skusenost prosim vas? Co to moze byt? Isli by ste na pohotovost alebo vyckali do rana k svojmu gynekologovi. Dakujem za kazdu radu.

fleur1111
12. sep 2021

@monik1505 môže ísť o biochemické, krvácas stále ako pri rozbiehajúcej ms?

marinecka95
12. sep 2021

Môže sa jednať ziaľ biochemické tehotenstvo, krvácanie a takáto slabá čiarka neveští nič dobré 😕
Na pohotovosti ti môžu dať niečo na udržanie ale keď je tam už krvácanie, test slabučký - to bude veľmi nízke hcg.
Žiaľ stáva sa to pomerne bežne, kopec žien ani nevie, že tehotné boli. Samozrejme, jestvujú aj prípady kedy to dopadlo dobre. Držím palce

mikasz
12. sep 2021

Pokial ciarka bledne a zacala si krvacat, tak je to asi biochemicke tehotenstvo. Je to zial pomerne caste, az 30% tehotenstiev odide s beznou ms, pripadne par dnovym meskanim, keby si netestovala, ani nevies, ze sa nieco deje... A dalsich 30% konci ako biochemicke tehu, ze sa embryo zle zahniezdilo alebo neudrzalo...

roztlieskavacka
12. sep 2021

Na pohotovosť nechod určite, tam sa s tebou v takom skorom štádiu zapodievať ani nebudú ... rozbieha sa ti ms, žiaľ stáva sa to a ked ženy netestuju ani o tom nevedia

miskamicha
12. sep 2021

@monik1505 ak mas pravidelne cykly...a si cca 14 dpo, tak je to na tu dobu velmi slaba ciarka...ak je to biochemicke co asi hej...ani nic na udrzanie ti nepomoze pretoze pricina biochemickych je v 99% genetika. Ked normalne krvacas tak cinkni gynekologovi a uz ti poradi co a ako.

monik1505
autor
12. sep 2021

Dakujem Vam vsetkym, rano zavolam svojej lekarke a budem este mudrejsia. Prelakla som sa ci sa nemozem nejako ohrozit, no pravdepodobne ako vy pisete to bude to biochemicke😔 dufam, ze bude do buducna vsetko ok. Mam toho uz viacej zasebou tak som myslela, ze budem musiet znovu lezat a podstupit kyretaz alebo nejaka hospitalizacia. Este raz dakujem za vas zaujem a spravy

leuska1991
13. sep 2021

@monik1505 nemusi to byt hned biochemicke,po dvoch tyzdnoch treba zajst k lekarovi nech sa pozrie na ultrazvuku. Drzim palce🙏

miskamicha
13. sep 2021

@monik1505 nemyslim ze bude nutna kyretaz. Pri tak slabej ciarke je hcg velmi nizke este... jedine ze si mohla mat posunutu ovulaciu a vsetko sa bude uberat spravnym smerom.. dr nic v maternici este neuvidi... drzim palce!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre