Slabé embryo

radka159
9. máj 2018

Ahojte, nájde sa tu niekto kto mal problém s embryami že boli slabé a nevytvorili sa blastocysty a ak boli vložene ako bunka do maternice neuchytili sa?

lilyianka
9. máj 2018

@radka159 mne vkladali blastocystu, potom morulu a nakoniec 2 den pred vkladom rozmrazene a neuchytilo sa ani raz...zamrazovane som mala hned po odbere, nie po PK

radka159
autor
9. máj 2018

@lilyianka a ako si to riešila? Prečo to tak je ze sa prestanú vyvíjať? Čím to je spôsobené doktori ti nič k tomu nepovedali?

sasenka6
9. máj 2018

Ahoj my sme mali slabe Resp pomaly sa vyvijajuce typu B . Trvalo im tri dni navyše aby sa vyvinuli do štádia blastocysty a Kupodivu prežili rozmrazenie a jedno sa aj uchytilo . Mali sme PK

sasenka6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilyianka
9. máj 2018

@radka159 ja som to nemala ako riesit ked to neriesili ani v centre....ked sa neuchytila blastocysta, spytala som sa kde je chyba, odpovrd bola, mozno ani vajicka nie su dobre...ked sa neychytilo vobec nic tak ich odpoved bola, hmm priroda...nic neskumali, neriesili...
Takze najprv horsi spg, potom zrazu mozno vajicka, potom zato mohla priroda....odvtedy to uz radsej neriesim

tova
10. máj 2018

davaj si vkladat po 2-3 a nikedy je lepsie cakat na 5ty den inokedy lepsie je dat hned na 3ti.

radka159
autor
10. máj 2018

@lilyianka a už ste nešli na ivf?

lilyianka
10. máj 2018

@radka159 už nie...boli sme na 1ivf a z toho nam vyšiel 1ET a 2xKET....nakolko po 2KETe som mala zdravotne problemy tak sa dávam dokopy a aj sme sa s mužom dohodli, že už na ďalšie ivf nepôjdeme

radka159
autor
10. máj 2018

@lilyianka tak to mi je ľúto, uvažujete o adopcii?

lilyianka
10. máj 2018

@radka159 zatiaľ sme všetko vypustili z hlavu a neriešime nič.. ..ja sa hlavne chcem dať dokopy po liekoch

ideapad
1. feb 2019

@sasenka6 ahoj no ja som mala ísť dnes na vloženie no volali mi ze sa zle vyvíjajú.. Tak mam ísť v pondelok bude s toho ešte niečo keď odber mi urobili v pondelok a dnes je 5 den

sasenka6
1. feb 2019

@ideapad ahoj ešte nič nieje stratené 👍🏻 naše sledovali 8 dni a potom zamrazili, rozmrazili, vložili a teraz mi jedno z tých dvoch embryi spinka vedľa v postieľke . Držím palce 👍🏻

ideapad
1. feb 2019

@sasenka6 blahoželám a prajem veľa zdravíčka dúfam ze mne to vyjde... Ako Vam

sasenka6
1. feb 2019

@ideapad ďakujem . Hlavne pozitívne myslieť, pretože pozitívne myslenie je 50% úspechu 👍🏻

anezka269
2. nov 2019

@sasenka6 do akého centra si chodila?

sasenka6
2. nov 2019

@anezka269 Iscare BA

anezka269
2. nov 2019

@sasenka6 môžem sa opýtať prečo ich sledovali až 8 dní? Mne povedali ze do zajtra uvidíme co snimi bude som veľmi smutná z toho fakt 😔

sasenka6
2. nov 2019

@anezka269 boli slabé a pomaly sa vyvíjali. Potom och zamrazili, prežili rozmrazenie obe

anezka269
2. nov 2019

@sasenka6 no tak to si mala šťastie.. Ja som už psychicky na dne uvidím zajtra ako to dopadne 6 deň

lily411
4. feb 2020

Ahojte, neviem či je táto téma ešte aktuálna. Či sa niektorej z vás podarilo zistiť prečo sa embrya ďalej nevyvija . Mne dnes volali že z 5 prežili dve a ak sa budú ďalej vyvíjať vklad vo štvrtok (odber bol včera) ...toto je naše 3.ivf ,nikdy sme nemali zmrazené, nebolo čo, mám nízke amh, mm celkom fajn SPG .... genetika ok ,protilatky nehovorím, sliznica aj maternicu zevraj ukazkova... tak ja už neviem :(

ivushkaa
7. feb 2020

@lily411 Ahoj ako ste dopadli? My sme boli včera na odber vajicok a doktorka tomu dala 20%nu sancu na úspech. Vraj su vajicka nezrelé. Boli len dve. Mám tiež už nizke amh. Všetky ostatné výsledky sú ok. Dnes nam písali, ze sú dve embryjka tak uvidime zajtra.

lily411
7. feb 2020

@ivushkaa ahoj strašne ti držím palce!!!✊✊... my sme mali 5 vajok ,ale len dve sa oplodnili a tie sú už u mňa. Jedno 8bubkove a jedno 12 bunkove .. vôbec už tomu neverím, nerobím si nad3je ,toto je moje tretie ivf a vždy to končí tak isto :( ...A vklad máš kedy nevraveli ti ??

ivushkaa
7. feb 2020

@lily411 Ak bude všetko ok tak v utorok o10h. Ešte som aj prechladena ako naschvál. Aj tebe drziim velmi prsty nech sa podarí. Toto je naše druhé IVF. Tak už len asi ako má byť tak bude.

lily411
7. feb 2020

@ivushkaa vieš čo ja som po OPU tiež dostala nádchu ale prešlo ma to behom dvoch dní našťastie. Ďakujem. Asi to beriem aj ja tak isto...čo ma byť bude .

ivushkaa
9. feb 2020

@lily411 Ahoj ako sa cítiš? Nám vcera pisali z embryologie, že jedno sa prestalo vyvíjať a jedno sa delí ďalej. Uvidí sa čo bude zajtra.

lily411
9. feb 2020

@ivushkaa ahoj ivus, ja sa cítim dobre ,sem tam brucho ako na ms ,ale to je všetko tými hormonmi 🙂 ja som len 4 den po ET takže čakám čakám čakám... A tak ja si myslím že to bude bojovnik/cka, nič iné si nepripustaj ;) toto čakanie je najhoršie, ale nič iné nám neostáva... ja tiež neviem na com som ,predsa len vklad bol na 3 den a už sa ďalej nemuseli vyvíjať:( tak uvidíme

hrasocek12
9. feb 2020

@radka159 mne vkladali 2x vcasnu blastocystu neuchytila sa ani jedna az na dalsi krat v inom centre sme mali 1xhatchujucu blastocystu a 3x expandovanu este mame zamrazenu 😊 cim vyssie stadium tym lepsia sanca na uspesny vklad nam to vzdy tak hovorili 🤗 a ta jedna hatchujuca blastocysta mi spinka v brusku ❤️

lenteraz111
9. feb 2020

Fragmentaciu spermií vám robili? U nás bol to problém.

ivushkaa
11. feb 2020

@lily411 Ahoj, tak včera nam písali, ze je to dobré. Dnes mal byť vklad ale bohužiaľ sa prestalo vyvíjať. Tak nič. Ja som z toho už na neevy. Budeme sa musieť asi zmieriť s tým, že budeme sami😢😢😢. Tebe držím silno prsty nech vám to vyjde.

lily411
11. feb 2020

@ivushkaa to mi je strašne ľúto :(((( ... hlavu hore,skúste si dať pauzu trošku vyvetrat hlavu ,keď toto trošku preboli určite budeš mať na vec iný pohľad a možno skúsiť ešte raz . Ja by som dopadla ai tak isto ako ty ,len nám už na 3 den vkladali, myslím si že už sa ani u mňa nevyvijaju ... musíme byť silné. Drž sa a nezufaj, raz sa to musí podariť ☘✊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre