Je možné, že by došlo k uhniezdeniu až na 16. deň?

Zodpovedané
20. mar 2020

Dobrý deň,

dňa 29.2 som mala ovuláciu a nechránený styk s partnerom. Menštruácia mi mala doraziť 15.3.a nedorazila. Už od 5.3 som mala silný vodnatý výtok cca 7 dní. A to hlavne ráno, nikdy som také množstvo nemala.

Dňa 16.3 som mala špinenie, ktoré rýchlo aj skončilo. Bolia ma kríže, brucho, prsia, stále som unavená. Tehotenský test však dnes vyšiel negatívny.

Je možné, že hladina hCG nie je dostatočne vysoká na zachytenie?

Je možné, že by došlo k uhniezdeniu až na 16. deň?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa podľa príznakov ktoré popisujete by mohlo ísť o tehotenstvo. Hladina hCG nie je závislá od uhniezdenia, ale od štádia vývoja embrya.

Skúste to na týždeň pustiť z hlavy a opakovane si urobiť iný druh testu a ideálne ráno, z ranného moča. Potom kontaktujte svojho gynekológa.

Držím palce

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea