Meškanie menzesu a negatívny test. Som tehotná?

klara92
30. nov 2020

Ahojte. S partnerom sme mali nechránený sex počas ovulácie, no k vyvrcholeniu prišlo mimo. Menštruáciu mám už niekoľko rokov pravidelnú, väčšinou presne na deň, ak mešká tak jeden deň. Momentálne mi mešká tri dni. Spravila som si už dva testy - poobede. Oba vyšli negatívne. Boli na podbrusko - nie stále, len sem tam. Prsia mám naliate, no asi prvý krat sa mi stalo že ma pred menštruáciou neboleli, až dnes začínam cítit trosku bolesť. Strašne ma bolia kríže a mám výnimočne krásnu a cistu pleť, čo inokedy mám nejaké to akne. Myslite, že ak mi vyšli negatívne testy tak som aj tak tehotná? Vopred ďakujem za každú odpoved 🙂 o dieta sa síce nesnažíme, ale potešili by sme sa 🙂

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
snazilka_bio_mamka
1. dec 2020

podla mna kazdu chvilu mozes ocakavat ms. Po 3 dnoch meskania aspon nejaky naznak by mal byt na teste a to co opisujes su klasicke pms

sense
1. dec 2020

Sprav si test ked tak z ranneho mocu...alw kludne to moze byt aj pms...

1katus1
1. dec 2020

Počkaj meškanie bude aspoň týždeň a test je najlepšie spraviť z prvého ranného ak bude negatívny tak k lekárovi na vyšetrenie začala zima možno si prechladla a je celkovo všade okolo teba stres vzhľadom na situáciu aj to môže ovplyvniť cyklus

eskop
1. dec 2020

@klara92 mne test ukazal najskor az po 10dni meskajucej ms

miriam11
1. dec 2020

K novému roku si najviac želám, aby prestali tieto stupidne otázky. Ešte nebola vymyslená čarovná guľa, takže nie, nikto tu nevie odpovedať na to, či je nejaká sliepka tehotná!

klara92
autor
1. dec 2020

@miriam11 začala som úplne normálnu diskusiu v ktorej ma zaujimalo či ma niekto podobne skúsenosti - ak ti prídu otázky stupidne, necitaj ich a ešte lepšie spravíš ak ich nebudeš komentovať 🙂 myslím že sú tu oveľa horšie diskusie a nemáš žiadne právo ma urážať do sliepok 🙂

Baby Vám veľmi pekne ďakujem za vaše názory 🙂

snazilka_bio_mamka
1. dec 2020

@klara92 to je tu klasika.. lebo tu kazda prezila 15 tehotenstiev, porodila 10 detí a vo všetkom sú dokonalé a všetky otázky su blbosti. Nie som tu tak dlho aktívna, ale velmi rychlo som prisla na to, že sa sem vela matiek chodí ventilovať, takze si z toho nič nerob. 🍀

noami12
1. dec 2020

@klara92 myslím si ze nie, mne keď meškal menzes 3 dní, spravila som si testy a všetky boli pozitívne

klara92
autor
1. dec 2020

@snazilka_bio_mamka máš pravdu, ale našťastie existuju ženy, ktoré nemajú problém s otázkami a rozumnými odpovedami k veci 🙂 ďakujem ešte raz 🙂
Každému sa vráti to, čo dáva 🙂

28romana9
1. dec 2020

@klara92 ahoj, my sme chceli babo. Aj menzes meškal, aj príznaky boli ako popisujes / resp. Porovnateľné so začiatkom tehotenstva. No testy negatívne cca po týždni meškania a.. bola z toho cysta 😒.

snazilka_bio_mamka
2. dec 2020

@klara92 a ako si dopadla? MS dosla?

klara92
autor
3. dec 2020

ahojte, no nakoniec prišla MS ale čo inokedy mám bolesti take že jem tabletku za tabletku tak teraz nič. Len ma strašne boleli kríže. Pripisujem to celé teda prechladnutiu a možno stresu nakoľko sme boli s partnerom v karanténe a celkovo sme mali take stresové obdobie. No hneď ako sa bude dat utekám k lekárovi, ak ne nejaký problém tak nech to čím skôr riešim. Už som sa začínala tešiť že to bude babo ale asi teda ešte nie je ten správny čas 🙂

klara92
autor
3. dec 2020

@28romana9 dúfam že ti všetko dobre dopadne prajem veľa veľa síl, doliec sa... a bábätko príde keď bude ten správny čas, držím Vám palce 🙂

28romana9
4. dec 2020

@klara92 ďakujem veľmi pekne, to už bolo cez tri roky vzad. Babo sa podarilo a už aj druhé je ceste. 😊
To bola len moja skúsenosť.

viikkki
4. dec 2020

Niekomu vyjde test až neskôr zopakuj test o 2 dni z ranného moču ak nepríde MS

sofiakos
4. sep 2022

pozitivny test az po tyzdni meskania

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre