Je normálne, aby ma bolel pravý vaječník vždy len pri chôdzi?

Zodpovedané
30. sep 2020

Dobrý deň,

som v 9. týždni a mám ostrú bolesť v podbrušku.

Je normálne, aby ma bolel pravý vaječník vždy len pri chôdzi?

Ďakujem

Dobrý deň,

je to veľmi nepravdepodobné. V tehotenstve nastávajú v panve mnohé zmeny, vaše telo sa bábätku pomaly prispôsobuje.

Ak ste pod dohľadom lekára a všetko je v poriadku, skúste vyhľadať skúseného fyzioterapeuta, ktorý má skúsenosti s prácou s tehotnými ženami. Možno pomôže uvoľnenie a masáž. Pripadne cviky.

Držím palce

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea