Môže mať menštruácia v tehotenstve zlý vplyv na vývoj bábätka?

Zodpovedané
25. mar 2020

Dobrý deň,

mala som pozitívny tehotenský test a po 10. dňoch meškania menzesu som včera dostala menzes.

Je to v poriadku?

Môže to mať zlý vplyv na vývoj bábätka?

Ďakujem

Dobrý deň,

niektoré ženy majú menštruáciu aj počas tehotenstva. Niekedy sa však môže jednať o normálnu menštruáciu. Určite je dobré zopakovať ten tehotenský test. Ak bude pozitívny, navštíviť gynekológa.

Ak je menštruácia počas tehotenstva, zvyčajne je slabšia a kratšia a nemá to vplyv na bábätko.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea