Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pozitíny test po 15 dňoch meškania menzesu

citta
11. máj 2014

Zdravim babule. Chcem sa vas opytat... Stalo sa niektorej, ze by vam test vysiel pozitivny az po 15-20 dnoch meskania menzesu?? Dakujem za odpovede

hviezdicka111
11. máj 2014

@citta mne 13 dni meskania.. 🙂

hviezdicka111
11. máj 2014

@citta po trinastich dnoch meskania..boze 😀 ako madar som to napisala 😀 😀 😀

citta
autor
11. máj 2014

@hviezdicka111 pochopila som 🙂 chcela som vediet 🙂 🙂 ja som si robila prvy test tyzden meskania ms.. Bolnegativny.. Dalsi som si robili na 15 den meskania a stale negativny... :(

hviezdicka111
11. máj 2014

@citta bez ku gyn....budes na istom...ono tie testy aj tak nie su bohvie co....aspon mne neukazovli aj po takom dlhom meskani bohvieako silno a hcg v krvi bolo pekne vysoke...navyse som do jednej vzorky namocila aj niekolko druhov....a kazdy bol iny..niektore dokonca negativne.. 😀

citta
autor
11. máj 2014

@hviezdicka111 no este pockam 3 dni a skocim tam 🙂. No pekne s tymi testami 🙂 🙂 hlavne ze stoja vela a stoji za ... 🙂 🙂 dakujem za tvoju odpoived aspom zasa viem o nieco viacej 🙂

hviezdicka111
11. máj 2014

@citta a si zober, ze ovu bola cca 14dc....a az 40dc som mala prvy pozitivny test..aj to slaba druha ciarka...a hcg v krvi bolo v poriadku 😀 takze ja si uz o testoch myslim svoje...a hlavne o niektorych znackach 😀

citta
autor
11. máj 2014

@hviezdicka111 no peknee 🙂 aspon budem vediet ze netreba sa spoliehat na 100 % 🙂 🙂

cerez
11. máj 2014

Áno, mne a výsledkom je moja krásna 9 ročná dievka. 🙂

lead16
11. máj 2014

Ja som mala to isté bola som v ôsmom týždni a test stále negatívny a popritom mi lekárka potvrdila tehotenstvo. 🙂. Možné j všetko 🙂

sarinka123
11. máj 2014

Ked je pozitívny a sprav si este jeden, ale kúp si inu znacku a ked vyjde ak ten pozitívny, tak asi cakas babatko.

bejbinka
11. máj 2014

Ja teraz, asi, cakam druhe babo...menzes mi meska 2 dni a citim zaludocne nevolnosti, nechutenstvo...takze predpokladam, ze som v tom...ale! robila som si tehu test a mari sa mi, ze nieco ako druha ciarka tam bola, ale taka slaba, ze si idem oci vyocit, aby som tam nieco videla. Pri prvom som hned v ten den, ked som mala dostat menzes robila test, lebo som uz nevedela vydrzat od zvedavosti ci sa uz konecne zadarilo a ciarka bola pekne vidiet a to som ho nerobila ani z ranneho mocu. Takze neviem, co si mam o tom mysliet. Asi si kupim Clear blue test.

lady511
11. máj 2014

@citta mne meškala asi 3 dni,,,hned som utekala do lekárne kupila som si 3 testy...všetky pozitívne..a potom som nabehla znova a kupila dalšie 3,, 😀 ..pani za okienkom sa smiala či "neukazuje čo by mal ukázat?" a ja na to "skor ukazuje čo by nemal ukazat"

citta
autor
12. máj 2014

@bejbinka ja som uz skusala vselijake znacky... Mne ms meska uz 15 dni.. Priznaky nemam ziadne, teda okrem meskajucej ms, hroznej unavy a krcov v brusku-len neviem ci to stym suvisi... Ja som test skusala a bol negat.ani len naznak druhej ciarky :( vdaka za tvoju odpoved 🙂

citta
autor
12. máj 2014

@sarinka123 praceze nieje,ani len naznak druhej ciarky..

citta
autor
12. máj 2014

@lead16 pockam este par dni, ked nic skocim k dokimu 🙂

helka107
12. máj 2014

mne už hned v prvý den meškania ukázal // aj ked ta jedna slabšia pri všetkých 3 tehotenstvách...

citta
autor
12. máj 2014

@helka107 tebe uz v 1. den meskania aspoin nieco ukazalo, len mne este vobec nic a to mi meska uz 16 dni...

helka107
12. máj 2014

áno ani neviem prečo som si ho spravila, zvykla som čakať dlhšie a videla som ju hned bola slabučká ale bola, síce sme sa o bábo snažili ale v ten mesia som ani nedufala, mali sme styk tak 5x za celý mesiac a predsa sa podarilo, ono 15 dni ked už mešká hcg by malo byť dost vysoké aby ho test zachytil prikladám ten moj

citta
autor
12. máj 2014

@helka107 no tebe to je pekne vidno.. Pozri na moj, cisty ako sneh :(

tabitana
12. máj 2014

mne ukazalo po 5 dnoch meskania..ako chcela som vydrzat, že po tyzdni si testnem, ale som nevydrzala a poslala muza kupit hned tri testy 🙂

citta
autor
12. máj 2014

@tabitana ja som uz 45 dc a tesdt je biely ako sneh..

tabitana
12. máj 2014

a co nejdes k lekarovi, ved nech ti zobere krv...ked ani kramy a ani tehotensky test pozitivny...

citta
autor
12. máj 2014

@tabitana bola som tam tyzden pred ocakavanou ms, bral mi krv a vysledky boli,ze tehu niesom...

ivushka19
12. máj 2014

@citta caves, moja sesterka bola presne ako ty.... nedostala a isla na gyndu, nech zisti co sa deje... na sone nebolo nic vidno, tak jej lekar pichol vyvolavacku a sla domov..... dva tyzdne usli a ona nic, vobec jej neprisla "mrska".... tak isla znovu k doktorovi a on zase spravil sono zistil, ze je uz v 9 tyzdni.... podotykam, ze prvy pozitivny test mala dva dni po tejto kontrole. Uz ma dve deti a priebeh pri oboch skoro rovnaky.... Tehotenstvo potvrdene skoro az v 10 tyzdni..... Takze asi tolko k testom....Ale urcite by som sla k doktorovi, to je uz dost dlho..... Su aj nejake priznaky, ze by si mohla byt tehotna?

citta
autor
12. máj 2014

@ivushka19 pozitivny bol az po 2 tyzdnoch od vyvolavacky? Praveze niesu, teda okrem meskajucej ms, unavy akrcov v bbrusku- nieviem ci to stym suvisi.. Inak vobec nic ani prsia ma nebila,ani zle mi nieje... Tak neviem, v stredu sa teda objednam k dokimu... Dakujem za infoo 🙂 🙂

ivushka19
12. máj 2014

@citta ano, dostala vvyvolavacku a ked sa 2 tyzdne nic nedialo, isla znovu k doktorovi. Ked sa od neho vratila s tym, ze je tehotna, tak skusila asi dva dni od navstevy lekara test a bol pozitivny, ale ked mi ho ukazala, povedala by som, ze je na zaciatku tehotenstva a nie v 9 tyzdni. No, priznaky veru nemas, tie prsia byvaju vacsinou dost citlive a bolave, takze radsej by som sa dala skontrolovat, ci tam nie je iny problem...... Drzim palce....

tabitana
12. máj 2014

@citta ale chod chod k lekarovi... nech ta skontroluje, ci to nahodou nie je nejaka cysta...inac mna prsia neboleli vôbec zo zaciatku mozno az v 4 mesiaci zacali a ani som nebola nejak extremne unavena

citta
autor
12. máj 2014

@ivushka19 no ved to... Pojdem tam urcite nebudem cakat 🙂

mimi2910
12. máj 2014

@citta moja sestra to mala tak isto ako píše @ivushka19. A jediný príznak mala, že ju boleli prsia.....

citta
autor
12. máj 2014

@tabitana pojdem, vstredu budem volat na vysledky a hned sa objednam.. No ved to, ze nemam ziadne priznaky..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli