Môže sa hematóm vstrebať bez krvácania, alebo musím krvácať?

Zodpovedané
7. okt 2020

Dobrý deň,

som v 12. týždni a včera som ráno nasla na papieri krv takú. Išlo o maličkú bodku. Zašla som k doktorovi. Na sone ma skontroloval a povedal, že je všetko v poriadku a bábätko je zdravé. Vraj sa vyvíja dobre, len mám mimo placenty taký malý hematóm.

Môže sa hematóm vstrebať bez krvácania, alebo musím krvácať?

Ďakujem

Dobrý deň,

hematóm väčšinou nebýva problém, ak je menší ako bábätko, čo vo vašom prípade je.

A krvácať nemusíte, môže sa vstrebať.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea