Môžem cvičiť s Aniballom, keď mi odišla hlienová zátka?

Zodpovedané
9. jan 2024

Dobrý deň,

dnes som presne v 37. týždni + 0 dní. Predvčerom som začala cvičiť s Aniballom a dnes mi asi odišla hlienová zátka (malé množstvo, tuhšie, ťahavé, svetlé, s takými hnedočervenými fľakmi, inak žiadna krv, len také troška ako sopeľ). Viem, že zátka chráni pred infekciami.

Môžem cvičiť s Aniballom, aby som neurobila viac škody ako osohu?

Ďakujem

Dobrý deň,

môžete kľudne cvičiť s Aniballom. Ak by odtiekla plodová voda, alebo by ste mali podozrenie, že Vám odteká, tak prestaňte.

Držím palce !

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea