Akú ste mali hlienovú zátku?

alzbeta812
4. máj 2020

Môžem sa opýtať.....aku ste mali hlienovu zatku? Uvolnila sa vam naraz ? Alebo sa moze aj postupne
Mali ste ju vsetke s krvou? Alebo aj bielu taku dozlta.....
A mali ste ju vsetke take ako husty hlien? Alebo to moze byt aj taky jemny alebo vodnaty vo.vacsom množstve 🙂

paulinkaa2
4. máj 2020

@alzbeta812 mne zacala po castiach. Najprv hnede a v den porodu ráno kus priehladnej ze som od dr odchadzala pomaly cela mokra

pininka1
4. máj 2020

Ja som mala ju koncu taky hlien, ale doktor mi povedal že to ešte nieje zátka, odišla mi až po klystire a bolo to akoby som dostala akurát menzes, aj s krvou, ale nie takou čerstvou, skôr taká zmes

ladybug138
4. máj 2020

Ja som mala skor dozlta, akoze bolo toho vela, mne odisla az mi praskli vodu, myslela som si, ze mi odchadza aj skor, ale nie, bol to len taky hlien... Zatky bolo o dost viac

olivia2001
4. máj 2020

@alzbeta812 mne odchadzala po častiach, a mala som ho s priemesov krvy niekedy hnedy niekedy ružovy a boli to aj take kusy hrudky.

kiki68
4. máj 2020

Mne odchadza od 24 tt po malych castiach, podla mna to potom rupne uplne. Uz som 32tt. Raz s primesou krvi, raz bez. Vyzera ako rosol. Este nikdy som taku konzistenciu niecoho nevidela. V 24 tt som ihned pisala dule, ze co to je akoze

mata122
6. máj 2020

U mňa priesvitná až mliečno biela .. odchádzala mi dva dni po kúskoch potom som porodila

alzbeta812
autor
6. máj 2020

@mata122 ja mam.tiez take nieco take.nieco ako.vytok ale vo velikom mnozstve moze to byt aj.to?

mata122
6. máj 2020

Ak je to husté podľa mňa hej 🤔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre