O 7 dní mám dostať menzes, ale test je zatiaľ negatívny. Môžem byť i napriek tomu tehotná?

Zodpovedané
16. jún 2020

Dobrý deň,

mám za sebou niekoľko testov, na ktorých bola iba jedna čiarka. Som týždeň pred menzesom a mám bolestivé prsia. Pred tromi dňami som mala špinenie na nohavičkách, potom už nie.

O 7 dní mám dostať menzes, ale test je zatiaľ negatívny.

Čo si o tom myslite?

Ďakujem

Dobrý deň,

testy začínajú byť pozitívne až v čase okolo chýbajúcej menštruácie. Je možné, že ste tehotná.

Dajte tomu trocha času a urobte si test, keď Vám bude aspoň jeden deň menštruácia meškať. Zatiaľ môžte určite jesť aspoň kyselinu listovú.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea