Môžem byť tehotná, keď je test negatívny?

sabina001
27. jún 2015

Už som sem písala ale nerozumiem tomu už vôbec mala som styk s manzelom cez plodne dni vden ovulacie a po nej (nechraneny ) 9-10-12 a dostala som menzes o 2 dni skorej 3 dni som mala slabý menzes a potom som mala úplne slabý ani som skoro nespinila iba na intivku a skoncilo mi to na siedmi deň a dnes som si nasla taký ružový vytok na papiery . ( pred ocakavanov ms som si robila testy 3 boli pozitivne slabá druhá čiarka aj manžel ju videl keď prišla skorej spravila som si ďalší a bol negatívny a robila som si ďalší dnes ráno a bola tam znova druhá čiarka slabá v limite nerozumiem už tomu , bolia ma strašne prsia už dva týždne mam ich naliate , tvrde a bolestivé na dotyk , býva mi nevoľno a mam napuchnute brucho a vadia mi detské plienky keď ich citim . Môžem byt aj tak tehotna keď testy blbnu stalo sa vám ze vám test neukazal keď ste boli v tehu mam taký pocit že som mam už dve deti

katkasofi
27. jún 2015

@sabina001 čítala som tvoju diskusiu, najlepšie spravíš ak: zopakuješ test rovnakej značky ako ten posledný a porovnáš čiarky alebo si kúp clearblue digital 😉. Nemôžeš mať náhodou aj cystu?

alesta
27. jún 2015

2 testy, oba negativne a bola som tehotna.....

sabina001
autor
27. jún 2015

@katkasofi a s coha v živote som ich nemala a na poslednej prehliadke som som bola poriadku to bolo pred mesiacom

katkasofi
27. jún 2015

@sabina001 no tak cysta vylúčená, skús tie testy alebo skoč gynekológovi. Keď nechceš čakať na termín u lekára, behni do nemocky na gyndu a popros o vyšetrenie....povedz že ťa boli brucho, vysvetli situáciu a vyšetria ťa. Na sone síce plod vidieť nebude, ale zistia výšku výstelky maternice. Ak je vyššia, môžeš byt tehu... 😉

barboritta
28. jún 2015

@sabina001 ja by som sa šla ukázať gynekológovi. Možno ti aspoň zoberie krv ak nebude na sone nič vidieť

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre