Môžem byť tehotná aj napriek negatívnemu tehotenskému testu ?

nikusook
12. jan 2020

Dobrý vecer .prosim vas je možne že mozem byt tehotna aj keď tehotenský test nevyšiel? Mam viac priznakov ako tehotne zeny no test ukazal negativne. Z priznakov mam nevolnosti, bolesti prsnikov a podbruska, unava, zastaveny menzes. Menzes nemam 3mesiace. Po 1 mesiaci som mala len spinenie od vtedy vobec? Mate s tym niekto skusenosti? Dakujem

lujza_
12. jan 2020

Keby si bola tehotná už tak dlho (keď ti mešká 3 mesiace) test by to určite ukázal. Meškať môže aj z iných dôvodov, tak isto tie príznaky môžu mať aj inú príčinu. U doktora si bola? Určite by som to riešila tam 🤷‍♀️

nikusook
autor
12. jan 2020

@lujza_ nie este som nebola. Mam gynekologa ktory robi len vo stvrtky ..

snehulienka8
12. jan 2020

@nikusook tak sa objednaj na stvrtok😉

nikusook
autor
12. jan 2020

@snehulienka8 pojdem tam len ci niekto mi nevie poradit :( do stvrtka je dost casu a mozno ma niekto niejaku skusenost s niecim podobnym

marion09
12. jan 2020

Bude to bohužiaľ niečo iné ako tehu

nikusook
autor
12. jan 2020

@marion09 no neviem teda uvidime lebo mam aj divne chute sladke zajem slanym hned a podobne preto mi to prislo ako to

ukulela
12. jan 2020

@nikusook kedy si si robila test, resp robila si ich viac? ak aj bol jeden zly, tak po urcitej dobe meskania mali byt kolajniceakona ukrajinu ...

nikusook
autor
12. jan 2020

@ukulela jeden dnes 22.50 no uz 3mesiace nemam . Mam zvlastne chute unava bolesti pod bruskom bolest prsnikov na dotyk, unava

ukulela
12. jan 2020

@nikusook to uz musia byt kolajnice. alebo chybny test. tota doteraz meskanie netrapilo? ak mas este test, urob zajtra rano, ale za meskanim moze byt cysta, alebo iny problem. priznaky sice mas, ale ci si tehotna, to by mal ukazat test.

nikusook
autor
12. jan 2020

@ukulela nebrala som to vazne. Vela krat mi meskala bola som u lekara a vsetko bolo ok ale meskala max mesiac 3-4t. ale teraz uz 3mesiace to uz je dost

nikusook
autor
12. jan 2020

@ukulela plus tie zmeny ...

veronikaszabova
13. jan 2020

@nikusook vies, ono je tazke nieco poradit. Nevieme kedy si mala sex, kedy ovulaciu... to je tak 50/50.
Najlepsie urobis, ked pojdes gynekologovi.

veronikaszabova
13. jan 2020

A kolko ti to vlastne realne meska?
V inej teme (test so zubnou pastou) pises 2m, tu 3m...

giuli
13. jan 2020

Podla mna tehu to nebude...predpokladam,ze si mlada...moze to mat viac pricin...cysta ,PCO ,co mi pride asi najpravdepodobnejsie...

stela01
13. jan 2020

@nikusook ono to bude asi psychického rázu .

renirv
13. jan 2020

Stava sa to ale len velmi malinko, teda skor zriedka, ak si chces byt ista tak chod na krv k lekarovi

ukulela
13. jan 2020

@nikusook no co, urobila si este test?

nikusook
autor
25. feb 2020

@ukulela áno pozitív. Potvrdene aj lekárom už

nikusook
autor
25. feb 2020

@stela01 nie nebolo moje tušenie bolo pravdivé

maciatko950
25. feb 2020

@nikusook cize si tehotna?

maciatko950
25. feb 2020

Ahojte kedze minuly mesiac miesto ms po 5 dnoch meskania prislo len spinenie po utreti na wc a dnes mam do dalsej ms 13 dni je mozne tehu z minuleho cyklu? Priznaky ziadne len obcasne bolesti podbruska. Budem cakat do dalsej ms ako co bude len ma zaujima nazor 🙂 v januari som bola u dr vsetko v poriadku ziadna cysta nic respektíve mate skusenosti ze ste boli tehotna napriek negativnemu testu

nikusook
autor
28. feb 2020
maciatko950
28. feb 2020

@nikusook kolko si mala negativnych

nikusook
autor
2. mar 2020

@maciatko950 2 a 1 pozitiv

liluska1234
16. okt 2020

Ahojťe baby.😉poh styk som mala pred 14 dňami Robila som si 2 testy višli neg.ale ale potom hnet som zacala krvacat ako pri menzese. Ale krvacala som presne taki datum aki bi mal biť čas.Na začiatku fes ale us potom nie a picha ma podbrusku aj kríže 😭...
Citim sa zvlášne a bolia ma prsniky môžem bit tehu ??? Mate stim skúseností...😉😑😑😑

juliatriscova
26. nov 2020

@maciatko950 ahoj, ako si dopadla? si tehu?

maciatko950
11. dec 2020

@juliatriscova ahoj vtedy nakoniec z toho nič nebolo

karolonakarol
24. jan 2022

@nikusook @lujza_ @nikusook @snehulienka8 @maciatko950 @juliatriscova @liluska1234 @renirv @stela01 @giuli @veronikaszabova a ostatne 🙂 Ahojte baby (Prikladám môj kalendár)
Ovu si nesledujem ale snažíme sa o babo, tam kde sú ❤️ Sme sa snažili, muž chodí na sluzobky mimo SK tak sa snažíme len keď je doma. Ms mávam pravidelnú na 27-28dc. Poslednú ms som mala 23.12.
16.1 a 18.1 (25dc a 27dc) som mala taký ružový výtok. Myslela som že rozbiehajúca ms ale do dnes neprišla 6dni.
Robila som už 3 testy a negatívne ale asi ani jeden som nerobila ráno. Ale robila som TOPTEST 2 pružkove a jeden neviem ako sa presne vola, kazetový? Aké máte s nimi skusenosti ? Ale mám naliate prsia, niekedy mi vadi tričko a mám žilky na nich. Ak bola posunutá ovu kedy by som mohla robiť test? Alebo po koľkých dňoch meškania vyšiel vám ? ja viem že prvý deň vyšiel večšine (aj mne tak nejak prvé tehu) ale chcela by som počuť aj skusenosti kedy ste mali negatívne testy a boli ste tehu. Nemám žiadnu infekciu, zapáchajúci výtok ani nič podobne. Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre