Zápal močových ciest ako príznak tehotenstva

ingrida1127
25. mar 2021

Ahojte mala ste niektorá zápal močových ciest ako príznak tehotenstva?

sona96
25. mar 2021

@ingrida1127 myslíš si, že si tehotná, lebo máš chytene mocaky? Prečo? Ako?

ingrida1127
autor
25. mar 2021

@sona96 neviem či som ale snažili sme sa ,a dnes som chodila častejšie močit začala to pobolievanim v podbrúšku a pri močení ma pálilo
Už to ale ustupuje,čítala som že nie kedy je to aj príznak tehotenstva

zanetakovacsova
25. mar 2021

Ja si myslím že tehotenstvo to nebude

mikasz
26. mar 2021

Caste mocenie ci bolest podruska mozu byt prve priznaky tehu, ale palenie pri moceni nie. To vyzera skor na zapal. Sup nasadit brusnice a urologicky caj a ideal dat skontrolovat moc

petus998
26. mar 2021

Aoj ja som sla na gyndu s tym ze chodim casto cikat a malo a mala som bolesti zo spodu a meskal mi menzes tyzden samozrejme ze som si myslela a zasa zapal mocovych ciest cuduj sa svetu vsetko bolo ok bolo to tehotenstvo 🤣

ingrida1127
autor
26. mar 2021

@petus998 uvidíme no chodím aj ja častejšie ale môže to byť aj zápal lebo ma aj trochu boli po močení

nikol_ke
29. mar 2021

Ja som mala zapal mocovych ciest a bola som s tym u urologa ale upozornila som ho ze sa snazime o baby tak nech mi da take antibiotika ktore su vhodne pre tehotne keby nahodou a po 10 dnoch kym som ich dobrala som uz aj mala pozitivny tehotensky test. Tiez som citala ze to moze byt priznak tehotenstva, malo to nieco s hormonmi. A urologicky caj v tehotenstve vraj nie je vhodny.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre