Aké cviky na bolesť chrbta po nepodarenej spinálnej anestéze?

Zodpovedané
27. sep 2019

Dobrý deň,

pred mesiacom mi robili cisársky. Mala som mať spinálnu anestízu. Vzhľadom na to, že pani doktorka ju nedokázala pichnúť, tak som bola v celkovej. Skúšala to 6x. Podarilo sa jej pichnúť mi do nervu a nakoniec napichnúť aj cievku.

Odvtedy mám bolesti chrbta a niekedy mám problém vstať a chodiť. Bolí ma to akoby mi tú injekciu do chrbtice pichla pred pár hodinami a je to už vyše mesiaca.

Pomôže na to cvičenie, alebo treba vyhľadať špecialistu?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

cisársky rez je zásah do organizmu, ktorý potrebuje svoj čas.

Bolesť vášho chrbta môže byť spôsobená viacerými faktormi nie primárne podľa vás zle pichnutou anestéziou.

Odporúčam vyšetrenia, ktoré by sa pozreli na stav vášho chrbta a takisto aj cvičenie je vhodné konzultovať s fyzioterapeutom.

Prajem pekný deň,
Bc. Eva Slamová
Rehab – Klinik Bratislava
www.rehabklinik.sk