Poradňa s fyzioterapeutom

82 zodpovedaných otázok
Bc. Eva Slamová
Odborník
Odoberaj96

Trpíte bolesťami chrbta, krížov, hlavy, kĺbov, nôh, trápi vás artróza, karpálny tunel alebo poúrazové bolesti? Neváhajte a navštívte nás!

Moje meno je Bc. Eva Slamová a pracujem ako hlavný fyzioterapeut v Rehab – Klinik. Navštevovala som strednú zdravotnícku školu v Banskej Bystrici v odbore rehabilitačný pracovník. Po ukončení štúdia som sa zamestnala v Národnom rehabilitačnom centre Kováčová, kde som pôsobila 13 rokov a získala bohaté skúsenosti s rôznymi diagnózami. Získala som špecializáciu v odbore Fyzioterapia vo vybraných systémoch. Absolvovala som vysokú školu v odbore fyzioterapia na Slovenskej Zdravotníckej Univerzite, kde mi bol udelený titul Bc. V súčasnosti sa venujem diagnostike a terapii funkčných pohybových ochorení. Svoje vzdelanie som obohatila o certifikát SM-systém I-IV a absolvovala som základný kurz Spiraldynamik Basic aj kurz manuálnej lymfodrenáže. Okrem toho sa venujem aj mäkkým technikám. Tejto profesií sa venujem už 27 rokov.

Niečo o Rehab – Klinik Bratislava
Sme súkromná rehabilitačná klinika, moderné centrum rodinného typu s príjemným personálom a veľkými ambíciami. S rýchlym prístupom u nás absolvujete vyšetrenie, diagnostiku a aj samotnú liečbu okamžite. Zabezpečíme diskrétnosť a individuálny prístup ku každému klientovi.
Naša klinika poskytuje všetko z oblastí liečebná rehabilitácia, neurológia a profesionálna fyzioterapia pod jednou strechou so skúsenými fyzioterapeutmi a lekármi.

Vyšetrenie lekárom, liečebná telesná výchova (LTV), masáže, bankovanie, kinesio taping, joga, SM systém, fyzikálna terapia, pľúcna rehabilitácia, lymfodrenáž, interferenčné prúdy, elektroliečba, pilates a ďalšie.

Za www.rehabklinik.sk,
Bc. Eva Slamová