Čo znamená pichľavá bolesť v oblasti krížov?

Zodpovedané
27. sep 2019

Dobrý deň,

v oblasti krížov mám na pravej strane citlivé miesto, kde ma bolí. Ale skôr ako bolenie mi to príde ako pichanie, prípadne pocit akoby buď opuchu alebo cudzieho telesa. K lekárke sa chystám, ale mám 10 mesačné bábo a čaká ma ešte artroskopia kolena.

Môže byť takáto bolesť z platničky?

Doktori u nás fungujú tak, že na najskôr odskúšajú lieky potom cviky a až potom pošlú na magnetické rezonanciu. Takýto postup sa mi zdá úplne opačný.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

čí je bolesť z platničky je ťažko riešiť cez internet, sú špeciálne vyšetrovacie metodiky ktorými zisťujeme takýto problém. Hlavne nepoznáme vašu anamnézu ťažkostí takže je ťažko sa vyjadriť k tejto otázke.

Určite by bolo vhodné navštíviť rehabilitačného lekára poprípade fyzioterapeuta a nečakať, že bolesť prestane sama od seba.

Prajem pekný deň,
Bc. Eva Slamová
Rehab – Klinik Bratislava
www.rehabklinik.sk