Ktoré cvičenie je pre mňa najvhodnejšie, keď mám problém s chrbticou?

Zodpovedané
29. aug 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom vhodnosti cvičenia vzhľadom na moju situáciu.

Je podľa lekárskej správy pre mňa vhodnejšia joga, masáž alebo SM Systém?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

vzhľadom na Vašu situáciu by sme určite odporučili navštíviť najskôr rehabilitačného lekára FBLR. Ten Vám určite poradí najlepšie a zostaví správy rehabilitačný plán.

Ak sa však chcete poradiť len takýmto spôsobom, najlepšie by bolo začať s mäkkými technikami u fyzioterapeuta a tiež aj SM systém.

Joga len pod dohľadom odborníka. Každopádne každé telo reaguje na rôzne metodiky cvičenia a techník úplne inač, takže ani toto odporúčanie nemusí byť to správne.

Prajem pekný deň,
Bc. Eva Slamová
Rehab – Klinik Bratislava
www.rehabklinik.sk