Môžem mať bolesti krku aj z chrbtice?

Zodpovedané
5. sep 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. V krku mávam bolesti a mám pocit, že tam mám hrču. Bola som aj na sone a vraj tam nič nemám. Mávam bolesti chrbta.

Môžem mať bolesti krku aj z chrbtice?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

áno, určite môžete mať bolesti krku aj z chrbtice.

Nesprávne držanie tela pri chôdzi, sede za počítačom v práci, stres, napätie má vplyv na naše držanie tela. Vznikajú svalové dysbalancie, svalové spazmy, ktoré nám spôsobujú bolesti.

Bolo by vhodné navštíviť rehabilitačného lekára, alebo fyzioterapeuta, ktorý by sa na Vaše ťažkosti pozrel a vyriešil ich.

Prajem pekný deň,
Bc. Eva Slamová
Rehab – Klinik Bratislava
www.rehabklinik.sk