Aké prípravky mi odporúčate na suchú pleť s rozšírenými pórmi?

Zodpovedané
3. nov 2020

Dobrý deň,

mám citlivú pleť, ktorá je suchá a sú na nej rozšírené póry.

Aké prípravky mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

dôležité je správne čistenie pleti. Pri Vašom probléme odporúčam do rituálu čistenia pleti zaradiť pleťové tonikum. Tonikum totiž pleť upokojuje, zbavuje posledných nečistôt a hlavne uzatvára póry.

Najprv si odlíčte a vyčistíte pleť od make-upu a následne nanesiete tonikum. Tonikum sa z tváre už nezmýva. Následne si môžte už na pleť naniesť hydratačný krém aký používate.

Pleťových toník je na trhu veľa, ja Vám odporúčam fyziologické ukľudňujúce tonikum La Roche - Posay. Je bez alkoholu, čiže Vám nebude vysúšať pleť. Neobsahuje farbivá a ani parabény, preto je vhodné na citlivú pleť.

Fyziologické ukľudňujúce tonikum La Roche - Posay

Fyziologické ukľudňujúce tonikum La Roche - Posay je vhodné na citlivú pleť. Hydratuje pleť, zjemňuje ju a upokojuje.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová