Ako eliminovať tvorbu bradavíc na chodidlách 14-ročného chlapca?

Zodpovedané
24. aug 2022

Dobrý deň,

mám 14-ročného syna plavca, ktorý je vo vode 2x za deň. Každú chvíľu "nosí" domov bradavice na chodidlách. Nonstop kupujeme Koloidum Forte - pomáha. Natrieme, bradavicu s korienkami vyberieme a dokola to isté.

Začal užívať Green Ways Chlorella a jačmeň. Dlhodobo dávam vitamín D a zinok.

Aké vitamíny mu ešte môžu pomôcť eliminovať tvorbu bradavíc?

Ďakujem

Dobrý deň,

určite je správným riešením posilňovanie imunity.

Konkrétné vitamíny, ktoré by eliminovali bradavice Vám odporučiť nedokážem. Liečba prebieha lokálne.

Nosí syn na plavárni obuv? Dbajte na jej častú dezinfekciu.

Ak však problém pretrvává dlhodobo, tak odporúčam návštevu kožného lekára.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut