Aký kolagén by bol pre mňa vhodný, keď mám intoleranciu mliečnej bielkoviny?

Zodpovedané
19. mar 2023

Dobrý deň,

mám potvrdenú intoleranciu mliečnej bielkoviny. Rada by som užívala kolagén, ale neviem sa nejako zorientovať v dostupných produktoch na trhu. Niektoré obsahujú hovädzí kolagén a neviem či sú pre mňa vhodné.

Aký kolagén by bol pre mňa vhodný?

Ďakujem

Dobrý deň,

vhodný je pre Vás morský kolagén Inca Collagen. Obsahuje kolagén typu I, II, III.
Pozitívne ovplyvňuje bunkovú regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov ale aj zdravie kĺbov.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut