Aký máte názor na užívanie doplnku Jamieson Prenatal complete s DHA a EPA v tehotenstve?

Zodpovedané
24. mar 2020

Dobrý deň,

som v 6. týždni tehotenstva a zaujíma ma Váš názor na doplnok Jamieson Prenatal complete s DHA a EPA.

Je prospešné užívanie tohto doplnku počas tehotenstva?

Ďakujem

Dobrý deň,

doplnky od firmy Jamieson patria k najdôveryhodnejším.

Prenatal complete s DHA a EPA obsahuje všetky potrebné vitamíny a minerály potrebné v období tehotenstva aj dojčenia.

V prípade ak by ste počas tehotenstva museli užívať lieky na riedenie krvi, tak poraďte sa so svojím lekárom nakoľko produkt obsahuje aj vitamín K.

Inak vrelo odporúčam.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová