Vitamíny Jamieson Prenatal s DHA - veľkosť tabletky

luciah187
9. dec 2021

Ahojte dievcata, prosim tie, co uzivate Jamieson Prenatal s DHA - aka velka je tabletka? Neviem to nikde najst. Nemam rada velke tabletky a zvazujem, ktore si kupit. Vopred dakujem.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
len_nig
9. dec 2021

Je veľká a popravde ja som to nemohla ani cítiť, smrdí to rybacinou a málokedy som to udržala v sebe 😬 ja by som ti ich neodporúčala

luciah187
autor
9. dec 2021

@bambulienka25 googlila som, aj som dala velkost tablety, ale nenaslo mi. Vdaka

luciah187
autor
9. dec 2021

@len_nig a neda sa prepolit?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciah187
autor
9. dec 2021

@bambulienka25 tvoje komentare som uz parkrat citala. Ocividne sa zabavas vysmievanim inym, asi nejaky komplex. Uprimne sa ti cudujem, ze sa vobec zapajas. Mna skor zaujimala subjektivna osobna skusenost, ci sa to dievcatam zda velke, ci sa to da dobre prehltnut. Niektori mozu mat napriklad problem so stitnou zlazou ci nieco ine, preco sa im zle prehlta. Ale to by si najskor musela vidiet dalej od svojho nosa, aby ti to napadlo, skor ako sa budes vysmievat. Takze dakujem za info o velkosti, dalej si uz pockam na skusenosti od chapavejsich dievcat. Pekny vecer

luciah187
autor
9. dec 2021

@len_nig vdaka za info

len_nig
9. dec 2021

@bambulienka25 nie ja som ju prehltla úplne v pohode ale je určite väčšia ako bežná tableta.

@luciah187 prepolit by sa myslím nedala, lebo ak sa nemýlim asi bude vnútri niečo tekuté, alebo aspoň mi to tak pripadalo, nebola to taká tá klasická biela tabletka čo prekrojis. Ale neskúšala som priznám sa 😊

mima172
9. dec 2021

@luciah187 Ja som ich brala v tehotenstve a áno sú dosť veľké, no sú akoby "klzké". Podľa mňa sa prehltajú veľmi dobre 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikonica
10. dec 2021

@luciah187 je dlha, ale prehlta sa v pohode, kedze je z takeho materialu, ktory sa s vodou lahko smykne dolu hrdlom... Polit sa neda, lebo vo vnutri je uzavreta tekutina alebo prasok a cele by sa to tym padom z toho uvolnilo... Neboj das to... Ja som mala este vacsie kapsule napr pupalkovy olej od now ..

valentina12345
10. dec 2021

ja ich mam tiez, na pohlad tabletka vyzera ozaj vacsia, ale tvar aj material idu dobre dole krkom s trochou vody uplne v pohode.

prvecominapadlo
10. dec 2021

@luciah187 ja som Jamieson prenatal brala kvoli kojeniu a ked som potom otehotnela, musela som zmenit znacku. Neskutocne ma z nich nadrapovalo na zvracanie, neviem ci to suviselo s velkostou, obsahom alebo cimkolvek, je ale pravda ze mne v tehotenstve robi problem a nuti ma na zvracanie napriklad aj kazdodenne cistenie zubov stoliciek alebo kloktanie obycajnej slanej vody, ked ma bolelo hrdlo - to som vzdy musela mat pri sebe pohotovostne lavor a bol to boj.

luciah187
autor
10. dec 2021

@prvecominapadlo vdaka za odpoved. Robim si prehlad, kto je s cim spokojny. Vedela by si napriklad odporucit ine vitaminy vhodne uz pri planovani tehotenstva?

luciah187
autor
10. dec 2021

@ikonica dakujem

luciah187
autor
10. dec 2021

@valentina12345 dakujem za nazor

prvecominapadlo
10. dec 2021

@luciah187 Popravde, ja som mala najprv dobry pocit z tych Jamieson, neviem preco, bola to cisto intuitivna volba. Od Jamieson som mala kupenu aj kys.listovu (nechcela som brat multivitaminy uplne kazdy den, skor pre dobry pocit z casu na cas, ale tu kys.listovu som chcela aj na dennej baze takze ked som si nedala multivitos, dala som si kys.listovu). Ale ked mi potom v tehotenstve bolo z nich zle + som zistila, ze je lepsia kys.listova ktora je uz aj rozlozena, tusim na folaty (takto spracovana je lahsie vstrebatelna, niektori ludia tu klasicku listovku nevedia rozlozit a vstrebat) a ze to splna Femibion1, prestala som sa tomu dalej viac venovat a presla som na Femibion1. Ten je vhodny aj pri planovani tehotenstva.

domip
10. dec 2021

Ja som takisto s nimi veľmi spokojná, už papám druhé balenie, je fajn že máš všetko v jednej tablete a nie napríklad v dvoch ako Femibion, sú klzké a nie sú až také veľké, úplne v pohode ich dáš 🙂
Femibion 1 som mala ale problém aj ja niekedy.

luciah187
autor
11. dec 2021
luciah187
autor
11. dec 2021

@domip dakujem, no budem musiet skusit na sebe, kazdemu asi vyhovuje nieco ine

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre