Chceme sa snažiť o dieťa. Kedy mám vysadiť L-carnitín a chróm?

Zodpovedané
7. apr 2022

Dobrý deň,

pasívne sa venujem športu 5x za týždeň (3 dni fitness tréning, 2 dni joga).Užívam tekutý L-carnitín 3x v týždni, chróm každý deň aj cez víkend.

Plánujeme mať dieťatko.

Kedy pred začatím snaženia sa o dieťa mám obidva prípravky vysadiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

odporúčam prípravky vysadiť mesiac pred začatím snaženia o bábätko.

Zároveň je v tomto období vhodné začať užívať kyselinu listovú (napr. Femibion 1).

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut