Vysadiť magnezium v 39tt?

lucia0508
13. máj 2021

Dobrý deň chcela by som sa vás opýtať som 39tt a užívam magnézium od cca 20tt už ho mám vysadiť alebo nie. Ďakujem vám za vašu odpoveď

danieli
13. máj 2021

Podla mna uz nema vyznam ho dalej uzivat

jvasenka
13. máj 2021

@lucia0508 ja by som vysadila...vraj deti zvyknu mat akoby abstaky ak sa berie magnezko az do porodu..ale neviem ci to je pravda

mima1
13. máj 2021

Mne dr kazala vysadit ze od 37tt by sa uz nemalo uzivat neviem

lllenuli
13. máj 2021

Ja som ho vysadila už v 36tt...predpokladám, že už nepotrebuješ zabraňovať kontrakciám 🙂

janulla1
13. máj 2021

Ja som vysadila v 38tt a do týždňa porodila a malý sa triasol, vraj je zo z magnézia, že som ho mala vysadiť aspoň týždeň skôr

petamich
13. máj 2021

odporuca sa vysadit v 36tt - kedze magnezium tlmi stahy maternice a tiez chvilu trva kym sa vyplavi z organizmu dietata a niekedy maju priznaky ako zeny vyssie popisuju alebo maju vacsie problemy s prisatim atd. - tak uz by som ho na tvojom mieste vysadila 🙂

amelie2017
13. máj 2021

Magnezium by sa uz nemalo brat posledny mesiac, urcite vysad.

simonkazga
13. máj 2021

Lekár mi nie že kázal vysadiť, ale vyslovene zakázal brať po 36tt

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulu0123
13. máj 2021

Ja som brala do konca kvoli vysokemu tlaku.Porod bolv pohode a ani maly nemal ziadne abstaky.

sardinka32
13. máj 2021

Ja tiez beriem a som 39 tt, doktorka vravela, ze mam brat...mavala som krce v lytku...tak ja uz teraz neviem...

angel993
13. máj 2021

@lucia0508 ja som brala do pôrodu, malý sa narodil v 37tt a nemal žiadne problémy. Brala som vysoké dávky, lebo mi 3x zastavovali pôrod.

jaskolka
14. máj 2021

Ja som vysadila koncom 37 týždňa, že potom už to nemá význam , aj keby prišli kontrakcie.

mima173
15. máj 2021

@lucia0508 ja beriem denne 3x magnezium (39tt) lebo musím a doktor mi povedal, že to nemá žiadny vplyv na bábo 🤷🏻‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre