Čím môžem nahradiť vitamín D?

Zodpovedané
3. máj 2020

Dobrý deň,

môj syn má obrovské kŕče po užití vitamínu D. Skúsili sme štyri druhy.

Čím môžem nahradiť vitamín D?

Ďakujem

Dobrý deň,

skúste znížiť dávku na 1 kvapku denne a poraďte sa s pediatrom ako postupovať pri neznášanlivosti vitamínu D.

Neviem či ste skúšali Vitamín D kvapky od Generici, tie sú na báze olivového oleja, ktorý nezaťažuje žalúdok.

Jamieson Baby-D vitamín D3

Jamieson Baby-D vitamín D3 je výživový doplnok s obsahom vitamínu D, ktorý je potrebný pre správne vstrebávanie vápnika o fosforu.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová