Čo mi pomôže na bolesť kĺbu a kolena?

Zodpovedané
11. mar 2022

Dobrý deň,

mám 44 rokov. Na lyžovačke som si narazil koleno. Teraz ma bolí koleno a aj kĺb.

Aké vitamíny si mám kúpiť?

Aký krém mi pomôže?

Aký máte názor na Hodro Strong?
https://sk1.hondrostrm.com/?TID=62285B42005B7A3...

Ďakujem

Dobrý deň,

v akútnom štádiu môžete užívať analgetiká typu Voltaren Rapid. Liek sa používa na úľavu od bolesti, ktorý tiež zmierňuje prejavy zápalu (opuch). Užíva sa 1 tableta podľa potreby, maximálne však 3 tablety za 24 hodín. Ústup ťažkostí by mal nastať do 3 dní.

S uvedeným prípravkom nemám skúsenosti.

Môžem Vám poradiť krém z lekárne, ktorý taktiež obsahuje esenciálne oleje - Muay krém. Ide o regeneračný krém, ktorý efektívne pomáha pri ťažkostiach s pohybovým ústrojenstvom. Aplikujte 1-2x denne na postihnuté miesto.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut