Čo na dusivý kašeľ a upchaté dutiny v treťom trimestri?

Zodpovedané
16. jún 2022

Dobrý deň,

som v 34. týždni a trápi ma dusivý kašeľ a upchaté dutiny. Lekár mi predpísal Stopkašeľ sirup, ale vôbec nepomáha. Plus sprej do nosa s morskou soľou, ktorý mi síce uvoľní nos, ale dutiny sú upchaté. Už vyše týždňa s tým bojujem a nič nezaberá.

Čo mi pomôže?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

kvôli obmedzeným možnostiam liečby by som aj ja odporúčila prípravky ako pán doktor.
Do nosa vyskúšajte Dr. Weiss Stop nádcha bylinný nosový sprej. Obsahuje kombináciu 10-tich výťažkov pre rýchlu úľavu.

Môžete kombinovať so SinupoForte sirupom, pomôže Vám uvoľniť dutiny.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut